JAK SE ZA 3 HODINY STÁT ODBORNICÍ NA ZDRAVOU VÝŽIVU, ANIŽ BYSTE MUSELA STUDOVAT VYSOKOU ŠKOLU

NEBO INTENZIVNÍ KURZY

Jedinečný Výživový Průvodce na trhu za snových 4 750 Kč 767 Kč.

výživový průvodce

Módní výživový průmysl Vás přesvědčuje, že musíte trávit desítky hodin týdně na internetu, a že k tomu, abyste jedla zdravě musíte jíst pouze nízkokalorická jídla bez chuti a/nebo „kouzelné“ superpotraviny a doplňky stravy, jejichž konzumace Vám zajistí, že můžete jíst, co chcete a v neomezeném množství, bez jakýchkoliv následků projevujících se na zdraví Vašem i Vaší rodiny.

Objevte tři důležitá fakta, které vám pomůžou změnit váš dosavadní pohled na zdravou výživu…

POZNATEK č. 1

Znalosti o výživě zasahují do široké řady studijních oborů. Internet je díky tomu zaplavený informacemi, které jsou často splácané dohromady, nebo naopak vytržené z kontextu.

18 HODIN VAŠEHO VÍKENDU JE PRYČ!

Podle průzkumu jednoho z největších světových poskytovatelů dat tráví lidé v průměru 18 hodin týdně vyhledáváním informací o výživě a sledováním videí souvisejících s jídlem a vařením. To je půlka víkendu, kterou byste mohla trávit s dětmi.

POZNATEK č. 2

Abyste byla zdravá, nemusíte neustále kupovat výživové doplňky a celý rok nepřetržitě pojídat prášky, kapsle nebo speciální nápoje.

VÍTE, KOLIK UTRÁCÍTE ZA VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY?

Za výživové doplňky utrácíme v Česku 4,2 miliardy korun, což je 400 korun ročně na osobu a za celý život jsou to už desítky tisíc. A to jsou jen průměrné hodnoty!

POZNATEK č. 3

Ne všechny potraviny, „superpotraviny“ a výživové doplňky jsou skutečně tak zázračné, jak jsou prezentovány.

stamiliardové zisky se staly důležitějšími než vaše zdraví!

V současné době je dovážena a vyráběna celá řada výživových doplňků a speciálních potravin, které předpokládají, že Váš jídelníček je chudý, nevyvážený a potraviny, které běžně konzumujte, jsou pro Vás škodlivé, a proto je potřebujete neustále nahrazovat a doplňovat.

Většina lidí bohužel podlehne iluzi, že když nějaký produkt prezentuje určitá autorita, tak musí být 100% zdraví prospěšný. Přestože je předražený, jdou do toho a takový produkt si koupí. A to je ta chvíle, na kterou je třeba si posvítit.

On-line Výživový Průvodce je speciálně navržen tak, aby pomáhal zaneprázdněným ženám jako jste Vy!

S tímto on-line průvodcem budete vzdělaná a snadno rozpoznáte, které informace jsou pro vás důležité, a které nikoliv.

výživový průvodce

Trh se zdravou výživou a výživovými doplňky je zaplavený tisící informacemi, které pouze přesvědčují spotřebitele, že jejich život není v pořádku.

 

A tohle se jen tak nezmění. Změnit se musíte Vy sama. Je třeba přehodnotit Váš přístup k informacím o výživě.

CO VŠECHNO DÍKY VÝŽIVOVÉMU PRŮVODCI ZÍSKÁTE

0

částí, z nichž každá se věnuje jednomu tématu, které pro Vás bude dostačující z pohledu udržení přirozeně zdravého stravování.

  • Půjdeme přesně krok po kroku, aniž byste byla přehlcená výpočty, chemickými vzorci nebo detailními informacemi.

  • Dostanete jasnou informaci, jak jíst, proč zařazovat do jídelníčku některé potraviny a jiným se naopak vyhnout.

  • Zjistíte, jestli jsou detoxikační kůry pro Vás vhodné či nikoliv.

  • Dozvíte se o výživových doplňcích vše podstatné pro Váš každodenní hektický život a nakousneme spolu mnohá další témata.

  • Informace o výživě jsou prezentovány tak jednoduše, že budete mít ve zdravé výživě konečně jasno, aniž byste musela za každou cenu vyhledávat placené konzultace odborníků, které třeba Vy vůbec nepotřebujete!

  • Sdílím s vámi jedinečné know-how, o které se s Vámi jen tak někdo nepodělí. Hodnota KNOW – HOW je k NEZAPLACENÍ.

  • Bonusy, které podpoří vaší cestu ke zdraví, a můžete tak získat pro sebe maximum.

  • BONUS 1 v HODNOTĚ 470 Kč: Malý tahák na ledničku, který Vás upozorní na to, jaké potraviny by v ní vždy měly být přítomny. Tento tahák je jednoduchý, barevný, nemusíte si tedy nic pamatovat, jen se mrknete na ledničku a víte vše podstatné.

  • BONUS 2 v HODNOTĚ 570 Kč: Jídelníček vhodný při redukci tělesné váhy, který Vás může navést, pokud chcete začít s redukcí váhy, ale nejste připravená ještě kontaktovat odborníka.

  • BONUS 3 v HODNOTĚ 1 250 KČ: Přehled nejčastěji kladených otázek týkajících se témat, na které se nejčastěji ptáte, a které vytváří ve společnosti nejvíce mýtů a dezinformací.

BONUSY V CENĚ VÝŽIVOVÉHO PRŮVODCE

BONUS 1: TAHÁK NA LEDNIČKU

BONUS 2: JÍDELNÍČEK VHODNÝ PŘI REDUKCI VÁHY

BONUS 3: PŘEDHLED NEJČASTĚJI KLADENÝCH OTÁZEK

nejčastěji kladené otázky

Jedinečný Výživový Průvodce na trhu za snových 4 750 Kč 767 Kč.

A k tomu BONUSY v celkové HODNOTĚ 2 290 Kč.

Pro vás jedinečný Výživový Průvodce na trhu včetně bonusů za snových 7 040 767 Kč.

Kromě toho mám pro vás také garanci 60 dní na vrácení peněz. Já nechci Vaše peníze, pokud vám průvodce zdravé výživy nepřinese žádný užitek. Pakliže si průvodce zdravé výživy koupíte a zjistíte do 60 dní, že Vám nebyl vůbec k ničemu, tak Vám peníze vrátím.

garance

FAQ

Výživového Průvodce a bonusy obdržíte do Vašeho e-mailu ve formátu PDF. Společně s materiály obdržíte i unikátní heslo, abyste si jej mohla otevřít. Průvodce si tak budete moc bezpečně stáhnout do svého elektronického zařízení.

Pokud budete mít při stahování Výživového Průvodce a bonusových materiálů jakýkoliv problém, ozvete se na můj e-mail jana@cookapy.cz a vše společně vyřešíme.

60denní garance vrácení peněz znamená, že v případě, že pokud vám Výživový Průvodce nepřinese žádný užitek, tak vám vrátím 100 % zaplacené částky. Napíšete mi na můj e-mail jana@cookapy.cz a peníze vám vrátím stejnou cestou, jakou bylo za Výživového Průvodce zaplaceno.

Platba probíhá přes platební bránu společnosti STRIPE. Platba přes STRIPE je ZCELA BEZPEČNÁ a používají ji velké společnosti jako MasterCard, Visa apod. Pro více informací o společnosti STRIPE klikněte prosím ZDE.

Co řekli o Výživovém Průvodci 

Jednoduchá knížka i pro důchodkyni jako já. :-)

Od Dáši L.

V tomto e-booku získáte řadu především praktických informací. E-book je napsaný jednoduše a přitom všechno, co potřebujete znát. Skvělé jsou přehledy na ledničku. Jana nevnucuje  nikomu konkrétní výživový směr, ale jasně a přehledně podává vysvětlení, co, proč a jak.  Díky

Od Martiny F.

Já jsem nadšená hlavně z taháků na ledničku, kterých je v knížce několik. Strašně moc se mi líbí to barevné provedení, jednoduchost a praktičnost. Konečně něco přehlednýho.

Od Věrky K.

Jana napsala velmi ucelený a praktický e-book o výživě, ve kterém vychází ze svých vlastních zkušeností a odborných znalostí. Je vidět, že chápe, co většině lidem dělá starosti a jednoduše jim díky tomu předává informace. Nechybí ale ani humor a nadsázka. I bonusové materiály jsou hodně přínosné.  Doporučuji všem lidem, kteří nechtějí tápat ve zdravé výživě.

Od Marty D.