Publikováno: 17.6.2022

Za dva měsíce má můj syn narozeniny a já jsem nemohla dostat lepší dárek, než postup do semifinále soutěže Maminka roku 2022. Spíš než soutěž bych ale použila slovo Mama boot camp, který je postaven na motivaci a povzbuzování maminek k tomu, aby se nebály jít si za svými sny a být samy sebou.

K dnešnímu dni vyšel krásný článek od Adély Peluhové, který jsem se rozhodla s vámi sdílet. Adéle bych tímto chtěla poděkovat za bravurně formulovaná slova a věty, protože chápu, že přepisovat po mě text určitě není úplně snadné.

Článek najdete na webu časopisu Maminka, takže pokud si chcete trošku počíst, tak máte příležitost. Jinak hlasování je v plném proudu a probíhá až do 20.7. Budu moc ráda, pokud se rozhodnete podpořit svým hlasem mojí myšlenku a snahu o šíření přirozeně zdravého stravování, kde mají své místo proteiny v podobě kvalitního masa i sacharidy (občas i něco sladkého také není na škodu), ale alfou a omegou je hlavně správná technologická úprava, která rozhodne o tom, jestli z jídla bude dobrý sluha nebo zlý pán.

Hlasovat je možné ZDE.

Poslat můžete celkem 10 hlasů max. 1x za hodinu. 

Děkuji moc předem všem, kdo se hlasování zúčastní! Znamená to pro mě opravdu moc.❤️

Vaše Jana

 

 

E-BOOK PRO VÁS ZDARMA!

Staňte se součástí komunity maminek a žen pečujících o své zdraví. Přihlášením k odběru newsletterů vám ode mě čas od času přijdou zajímavé i nevšední články z oblasti zdravého životního stylu, vaření, recepty, a k tomu ode mě dostanete ZDARMA e-book ENERGY & LIFE SHOT pro vás i vaše milé ratolesti.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informace o zpracování osobních údajů

Lahodné smoothie na každý den zdarma?

Staňte se součástí komunity maminek a žen pečujících o své zdraví. Přihlaste se a budete dostávat pravidelně zajímavé články z oblasti vaření, zdravého životního stylu, spoustu jednoduchých a dobrých receptů a k tomu e-book Energy & Life Shot ZDARMA.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.