Jedu na čas

Koupit

Kuchařka, díky které získáte to nejcennější: víc času

A ještě jednu knihu receptů ZDARMA

Koupit

Kdybych věděla to, co vím dnes, ušetřila bych si spoustu času a energie. Po letech jsem konečně objevila jedno sladké tajemství a teď vařím jen jednou denně, mám pod kontrolou, co jím já i moje rodina, mám dostatek energie na hraní se synem a ještě jsem si zvládla po porodu zpevnit břišní svaly tak, že se můžu rovnou přihlásit do fitness soutěže. Chcete to mít také tak jako Já?

Že se Vás to netýká, protože nemáte na nic čas?

To se ale mýlíte. Čtěte dále a dozvíte se proč!

Víte, že u přibližně 70 % lidí jsou nedostatek času spolu s nedostatkem zkušeností s vařením a pozdními příchody domů považovány za největší překážku vaření čerstvého jídla?

Vaření patří často k nejintenzivnější práci za celý den. To platí dvojnásob, když se Vám ještě navíc nic v daném dni nedařilo. Vaření, nebo jen pomyšlení na skutečnost, že budete muset cokoliv uvařit, Vás tak může totálně zničit.

Znáte to určitě dobře. Celý den honička v práci nebo okolo dětí a Vy nestíháte pořádně nic: úklid, péči o domácí pohodlí, být skvělým rodičem, pracovní povinnosti, jít si zacvičit, vypadat pěkně...A už se v tom ztrácíte, že?

Na sociálních sítích se tak prezentují všichni, tak to přeci musí být pravda. Zní to jako pohádka, že?  Pohádka může být sice krásná, ale je nereálná. Jenže Vy žijete ve skutečném světě plném nečekaných výzev a překážek, které je třeba překonat. A vaření je jednou z nich.

Trávíte plno času procházením receptů, které slibují vysoký gastro zážitek za pár minut, akorát se autoři předem zapomněli zmínit, že musíte nejdříve vystudovat vysokou školu hotelovou, abyste vše organizačně zvládla?

A o tom, kde budete shánět suroviny a kolik Vás to vlastně bude všechno stát raději nemluvit!

Všechny jsme slyšely, že času máme všichni stejně…

… ale co když to není tak úplně pravda? Co když opravdu můžete mít víc času pro sebe každý den, víc času na tomto světě? Co když to můžete sama ovlivnit svým rozhodnutím?

Odkud by se ten čas mohl vzít?

S kuchařkou „Jedu na čas“:

Cílem této kuchařky není z Vás udělat michelinskou hvězdu, ale dobře se najíst bez velkého úsilí a potu na tváři tak, abyste mohla říct:

Ano, zvládám všechny povinnosti, u toho se ještě dobře najím a zároveň se cítím skvěle po fyzické i psychické stránce.

Pojďte si z vaření raději udělat svého osobního terapeuta!

Víte, že podle jedné americké studie patří mezi hlavní výhody domácího vaření zejména:

  • Úleva od stresu a od nudy, lepší paměť, pozornost i koncentrace.

  • Zlepšení organizačních schopností.

  • Zvýšení a posílení sebevědomí díky úspěchům dosažených při vaření.

  • Zapojení dětí do procesu vaření může být způsob, jak snížit riziko, že se začnou věnovat nevhodným nebo nebezpečným činnostem.

  • Můžete udělat dojem na přátele, protože jídlo umožňuje utužovat dobré vztahy mezi lidmi.

  • Vařením jako chováním zaměřeným na konkrétní cíl bojujete proti prokrastinaci a pasivitě.
on-line kuchařka
Koupit za 287,- Kč

Co Vám tahle kuchařka nabízí:

Originální a přesné recepty

Žádné odhadnuté doby vaření a pečení. Doba přípravy a vaření je měřená na stopkách, aby byly instrukce co nejpřesnější.

Postupy vaření jsou mnou osobně vyzkoušené, pravidelně doma připravované rodině i přátelům, přesně popsané, včetně tipů, na co si dávat pozor. Nemůže se Vám tak stát, že se jídlo nepovede, nebo že byste ho nezvládla připravit.

Vaření bez námahy z několika surovin

které nemusíte shánět všude možně, ale koupíte je klidně online, nebo prostě zajdete do lépe vybaveného supermarketu.

Recepty jsou připravené tak, abyste viděla, že přidáním různých ingrediencí k jedné základní surovině můžete vykouzlit úplně jiné jídlo. Získáte tak inspiraci na vytváření vlastních kreací.

Vaření Vás bude nejen bavit, ale budete si ho dokonce užívat.

Lepší zdraví i postavu

Recepty napomáhají při řešení zdravotních problémů, protože se jedná o vyváženou stravu obsahující všechny tělu prospěšné látky.

Recepty Vám poskytnou všechny důležité látky pro neustálý příliv dobré energie a zdraví Vašeho organismu, nebude Vám po nich špatně, takže se nebudete cítit přecpaná a bez nálady, a zároveň jsou sestaveny tak, že Vám pomůžou i hubnout.

Vařením a pečením se bavím od svých dvanácti let a jsem také certifikovaná výživová poradkyně. S příchodem potomka do rodiny jsem se musela naučit jak vařit lépe a rychleji, a tyto zkušenosti Vám teď nabízím.

Dávno jsem zjistila, že není potřeba jíst jen samé drahé superpotraviny, které ani běžné nekoupíte. Stačí jen dodržovat hlavní zásady přirozeného stravování, prostě jíst lépe a radostněji. Bylo již napsáno plno článků o vlivu správné výživy na naše zdraví a statistiky mluví jasně:

„Špatné stravování vede ke snížení obranyschopnosti organismu, poruchám štítné žlázy, poklesu energie, snížení schopnosti soustředění, problémům s vyprazdňováním, většímu ohrožení infekčními nemocemi a dalším.“

Zdravotní obtíže si lidé často ani nespojují se špatnými stravovacími návyky, protože období mezi špatnou výživou a nemocí může být poměrně dlouhé, někdy i několik desítek let.

Ohlasy fanoušků

Kuchařka „Jedu na čas“ je super. Jednoduché a velmi chutné recepty na přípravu. Co jsem podle receptů vařila, tak už jsem zařadila do svého jídelníčku, např. silvestrovkou mňamku s cibulí a ricottou z blogu, červené kuřecí curry se zeleninou nebo s paprikou nebo vepřovou panenku se sušeným ovocem.

Naďa K.

V kuchařce „Jedu na čas“ jsem si už oblíbila několik receptů, které pravidelně vařím a tím je můj jídelníček pestřejší. Přímo mě nadchla panenka se sušeným ovocem. Říkám super, super, jednoduché na přípravu, velmi chutné a rozmanité.

Petra B.

Skvělá kuchařka kde si každý vybere. Kdo má rád ostřejší jídlo tak mě dostalo kuře s kokosovým mlékem a ostrou pastou a doporučuju z blogu cibulové jednohubky ty jsou skvělé a už je děláme na každou oslavu.

Na své si přijdou i milovníci zdravé výživy.
Hubert P.

V kuchyni jsem poleno, máma mě k ničemu nepouští. Našel jsem přes instáč odkaz na tuhle kuchařku. Jsem překvapenej, že i já to zvládnu. Hlavně oceňuji, že tam jsou i jídla z masa a dobré tipy, na co si dávat pozor. To dřevo jako já ocení. :-) Děkuji paní Janě.

Ctibor M.

Jsem unešená z těch sladkých receptů. Nebuchtičky se šodó je fantazie. Sladké vanilkové a přesto dietní. A na makových nepečených bábovkách si zase strašně pochutnala dcera s manželem. Zase nová inspirace. Fakt díky.

Miluška B.

Co tedy koupí kuchařky „Jedu na čas“ získáváte?

Lahodné smoothie
na každý den zdarma?

Přihlaste se a budete dostávat pravidelně zajímavé články z oblasti vaření, zdravého životního stylu, spoustu jednoduchých a dobrých receptů a eKnihu receptů na přípravu smoothie zdarma.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Ukázka receptů

Normálně za 410 Kč, pro vás jen za 287 Kč

Koupit kuchařku

A to není všechno

Ke kuchařce získáváte zdarma eKnihu obsahující lahodné smoothie recepty, které Vás potěší nejen v létě, ale vždy, když si chcete zlepšit náladu dobrou svačinkou nebo Vás honí mlsná, ale nechcete si pak vyčítat, že se zase ládujete čokoládou nebo sušenkami.

Kromě toho v ní najdete také různé variace receptů na husté přesnídávky pro Vaše ratolesti. Snadno si připravíte různé druhy chutných přesnídávek obsahujících ovoce, oříšky, kysané mléčné výrobky nebo rostlinná mléka. Kupované přesnídávky mají jako základní surovinu obvykle jablka, která Vašim dětem nemusí dělat dobře, mohou trpět ekzémy nebo zažívacími problémy. Většina receptů v této eKnize obsahuje jako základní ovoce banán, který je přirozeně sladký, dodá plno dobré energie a je výborným zdrojem draslíku pro udržení normálního krevního tlaku, podporu činnosti svalů, funkci nervové soustavy a správný vývoj kostí.

Pokud nebudete s kuchařkou spokojená a napíšete mi proč, dostanete ode mne slevu na všechny další mé knihy ve výši 30 %.

Pokud jste došla ve čtení až sem, tak už Vám zbývá jen jedna věc, a to kliknout na tlačítko „Koupit kuchařku“ a užívat si nově získaného času, chutí, příležitostí, jak zlepšit své zdraví, zjednodušit svůj dosavadní život a získat respekt svého okolí.

Koupit kuchařku

Tak na co ještě čekáte? Času máte každou minutu méně, ne více.

P.S. Pokud patříte mezi ty, které vždy přeskakují text na konec, kde se dozví právě to, co potřebují, mám tu pro Vás super nabídku.

Za pouhých 287 Kč získáte kuchařku s chutnými, vyzkoušenými a snadnými recepty, která Vám totálně změní život, protože díky ní získáte více času pro sebe, svou rodinu i své přátele a celé okolí po Vás bude chtít znát Vaše doslova sladké tajemství: „Jak to jen dělá, že všechno zvládá a vypadá u toho jako celebrita.“

Jen mimochodem, ke kuchařce ještě dostanete zdarma eKnihu s recepty na smoothie a dětské přesnídávky.

Je to příležitost, která netrvá věčně, ale nyní je tu pro Vás tady a teď.

P.P.S. Pokud této nabídky nevyužijete teď, budete pořád zbytečně marnit čas.

Klikněte na tlačítko „Koupit kuchařku“ a získejte svůj čas, lepší zdraví, pohodlí a obdiv Vašich blízkých. Nebudete litovat!

Koupit kuchařku